wyszukiwanie w serwisie
 
Strona główna
Co to jest PZD
Prawo w PZD
Współpraca międzynarodowa
Jak zostać działkowcem
ROD w Polsce. Galeria zdjęć
Z działalności Okręgowych Zarządów
Działkowcy w obronie ROD
Jubileusz XXX-lecia Polskiego Związku Działkowców
Partie i Związki Zawodowe w obronie działkowców
Obrady Okręgowych Zjazdów Delegatów PZD
Działkowcy w sprawie wyborów parlamentarnych 2011 r.
Biuletyn PZD
Wydawnictwo Działkowiec
Konkursy w PZD
Wieści z Ogrodów...
Ciekawe linki
Wzory dokumentów
Archiwum wiadomości
Deutsch
II Kongres PZD
Publicystyka Związkowa
Kontakt

Pliski zjazd działkowców

Strona główna

Pilski zjazd działkowiczów

Ogrody działkowe są dla mieszkańców miast miejscem pracy, ale i wypoczynku. To także miejsce działalności społecznej nie tylko na rzecz ogrodów i członków związku, ale również dla innych środowisk. To jest niebagatelny walor działalności członków polskich ogrodów działkowych, powiedział poseł Adam Szejnfeld podczas IX Okręgowego Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Działkowców w Pile, który odbył się w dniu 22 sierpnia br. w Młodzieżowym Domu Kultury „ISKRA” w Pile.
Podczas Zjazdu został przekazany sztandar ufundowany dla Okręgowego Związku w Pile, który na ręce Prezesa pilskiego Związku pana Mariana Praczyka wręczył Eugeniusz Kondracki, prezes Polskiego Związku Działkowców. Jednym z Fundatorów sztandaru był poseł Adam Szejnfeld. Ponadto na zjeździe wybrano nowe wadze PZD w Pile oraz omówiono najważniejsze problemy, z jakimi w ostatnich miesiącach spotykali się działkowcy.
IX Okręgowy Zjazd delegatów zaapelował także o udział swoich członków do wzięcia udziału w zbliżających się wyborach parlamentarnych.
W posiedzeniu udział wzięli również senator Mieczysław Augustyn, Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Tomasz Bugajski oraz Maria Janyska, radna Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

Marta Łasak
asystentka posła Adama Szejnfelda

« Powrót