wyszukiwanie w serwisie
 
Strona główna
Co to jest PZD
Prawo w PZD
Współpraca międzynarodowa
Jak zostać działkowcem
ROD w Polsce. Galeria zdjęć
Z działalności Okręgowych Zarządów
Działkowcy w obronie ROD
Jubileusz XXX-lecia Polskiego Związku Działkowców
Partie i Związki Zawodowe w obronie działkowców
Obrady Okręgowych Zjazdów Delegatów PZD
Działkowcy w sprawie wyborów parlamentarnych 2011 r.
Biuletyn PZD
Wydawnictwo Działkowiec
Konkursy w PZD
Wieści z Ogrodów...
Ciekawe linki
Wzory dokumentów
Archiwum wiadomości
Deutsch
II Kongres PZD
Publicystyka Związkowa
Kontakt

Konkurs "Zielona szkoła" w Szczecinie

Strona główna

W miesiącu czerwcu 2010 roku odbyła się gala konkursu „Zielona Szkoła", w konkursie uczestniczyły placówki oświatowe: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjalne i licealne.

Wśród sponsorów konkursu uczestniczył Polski Związek Działkowców, Okręgowy Zarząd w Szczecinie, gdzie podczas ceremonii wręczania pucharów i nagród dla zwycięzców wręczano nagrody ufundowane przez OZ Szczecin.
Polski Związek Działkowców w jury reprezentował członek Zarządu OZ Stanisław Iwko Prezes ROD Złota Praha w Szczecinie. Uczestnikom konkursu „Zielona Szkoła" przekazano wiedzę i postawiono wymagania tworzenia rabat kwiatowych, nasadzeń iglakowych i skalniaków, zakładanie grządek warzywniczych i kompostowników w celach edukacyjnych dzieci i młodzieży, na pewno przyszłych działkowiczów, gdzie w podsumowaniu i ciepłych słowach uznania przekazał Prezes Okręgowego Zarządu PZD w Szczecinie P. Tadeusz Jarzębak, który wraz z Dyrektorem biura OZ Szczecin P. Tomaszem Okulskim byli gośćmi zaproszonymi na Finał II edycji konkursu pod patronatem Prezydenta Szczecina odbył się w przepiękny Ogrodzie edukacyjnym przyszkolnym Schronisku Młodzieżowym na polu Kontaktu Polskiego Związku Działkowców z młodzieżą, rozpoczął się nowy etap edukacji młodzieży życia w przyrodzie z przyrodą.


Opr. Członek jury - Stanisław Iwko

« Powrót