wyszukiwanie w serwisie
 
Strona główna
Co to jest PZD
Prawo w PZD
Współpraca międzynarodowa
Jak zostać działkowcem
ROD w Polsce. Galeria zdjęć
Z działalności Okręgowych Zarządów
Działkowcy w obronie ROD
Jubileusz XXX-lecia Polskiego Związku Działkowców
Partie i Związki Zawodowe w obronie działkowców
Obrady Okręgowych Zjazdów Delegatów PZD
Działkowcy w sprawie wyborów parlamentarnych 2011 r.
Biuletyn PZD
Wydawnictwo Działkowiec
Konkursy w PZD
Wieści z Ogrodów...
Ciekawe linki
Wzory dokumentów
Archiwum wiadomości
Deutsch
II Kongres PZD
Publicystyka Związkowa
Kontakt

Wkrótce nowa odsłona strony www.pzd.pl

Strona główna

W Krajowej Radzie PZD dobiegają końca prace nad nową stroną internetową. Priorytetem stało się dla nas stworzenie witryny, która będzie funkcjonalna, a zarazem przyjazna w odbiorze. W tym celu stronę startową podzieliliśmy na bloki tematyczne, które ułatwią użytkownikowi  odnajdywanie interesujących go tekstów z konkretnego zakresu tematycznego (np. prawo, wydawnictwa, wieści z rod). Układ strony startowej umożliwi też promowanie i eksponowanie istotnych dla Związku wydarzeń. Ważne miejsce zajmowały będą aktualności i zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.

Ponieważ nie chcemy skupiać się  tylko na informacjach z życia Krajowej Rady, zachęcamy wszystkie Okręgi i ROD do dzielenia się zapowiedziami zaplanowanych na konkretny dzień i miesiąc wydarzeń.  Wszystkie wartościowe i merytoryczne teksty będziemy publikowali, a zarazem promowali na stronie KR PZD.  Ważne miejsce na nowej stronie zajmowały będą galerie zdjęć i materiały wideo. I tu też zachęcamy wszystkich członków Związku do dzielenia się tego typu materiałami. Pragniemy podkreślić, że nie oczekujemy profesjonalnych reportaży, natomiast zależy nam na pokazaniu życia działkowców i organizacji związkowej na wszystkich szczeblach.

Zwieńczenie, a zarazem dopełnienie strony, będzie stanowiła bogata szata graficzna. Rozwiązanie to ma uczynić stronę przyjazną dla oka użytkowników.

Nowa strona internetowa KR PZD zaprojektowana została pod okiem specjalistów, zgodnie z najnowszymi trendami. Mamy nadzieję, że spełni oczekiwania wszystkich członków PZD i stanie się miejscem regularnych odwiedzin.

MZ

« Powrót