wyszukiwanie w serwisie
 
Strona główna
Co to jest PZD
Prawo w PZD
Współpraca międzynarodowa
Jak zostać działkowcem
ROD w Polsce. Galeria zdjęć
Z działalności Okręgowych Zarządów
Działkowcy w obronie ROD
Jubileusz XXX-lecia Polskiego Związku Działkowców
Partie i Związki Zawodowe w obronie działkowców
Obrady Okręgowych Zjazdów Delegatów PZD
Działkowcy w sprawie wyborów parlamentarnych 2011 r.
Biuletyn PZD
Wydawnictwo Działkowiec
Konkursy w PZD
Wieści z Ogrodów...
Ciekawe linki
Wzory dokumentów
Archiwum wiadomości
Deutsch
II Kongres PZD
Publicystyka Związkowa
Kontakt

Sukces „Poradnika Prezesa ROD”

Strona główna

Na dole artykułu prezentujemy nadesłane opinie, jeśli linki do nich się nie wyświetlają, prosimy o odświeżenie strony przez naciśnięcie klawisza F5, albo stosownego przycisku w przeglądarce.

Z radością informujemy, że wydany w grudniu zeszłego roku „Poradnik Prezesa ROD” spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony pierwszych czytelników.  Jako pierwsi w wydawnictwo zostali zaopatrzeni delegaci na IX Krajowy Zjazd PZD, którzy ocenili go bardzo wysoko. Do KR PZD nadal napływają pochlebne opinie na jego temat.

Reakcje te są potwierdzeniem dla całego zespołu autorskiego, pracującego pod kierunkiem prezesa PZD Eugeniusza Kondrackiego, że udało się stworzyć publikację kompletną, dobrze opisującą realia zarządzania Ogrodem i rozwiewającą wszelkie wątpliwości, zarówno prezesów ROD, jak i innych działaczy ogrodowych.

Osoby, które nie miały jeszcze okazji zapoznać się z „Poradnikiem”, informujemy, że  w osiemnastu rozdziałach omówione zostały najważniejsze zagadnienia związane z działalnością zarządów w ROD, zaczynając od spraw prawnych, poprzez inwestycje, walne zebrania, zagospodarowanie działek czy sprawy finansowe.

Wszystkich, którzy nie posiadają jeszcze „Poradnika Prezesa ROD” zachęcamy do jego nabycia, gdyż jesteśmy pewni, że będzie on dla Państwa niezwykle pomocnym narzędziem w prawidłowym prowadzeniu działalności w ROD.

Wszystkich zainteresowanych nabyciem „Poradnika prezesa ROD” zachęcamy do:
- wysłania emaila na adres kadry@pzd.pl
- kontaktu telefonicznego pod numerem 22 101 34 50,
- lub wysłania faksu pod numer 22 101 34 60

Wzory pism związanych z użytkowaniem działki opublikowane w Poradniku Prezesa ROD można pobrać bezpośrednio!

Poniżej prezentujemy opinie na temat Poradnika Prezesa ROD jakie nadeszly do Krajowej Rady od IX Krajowego Zjazdu Delegatów PZD.

« Powrót